Together we’re helping Ukraine. We’re connecting companies from the digital industry for a mutual purpose. Click and see how to join the campaign.
ADVERTISERS. Is someone from MyLead offering you a paid cooperation? Beware of a scam! Click and check.

Blog

Jste začínající vydavatel a chcete se naučit základní pojmy používané v affiliate marketingu? Nebo možná už jste v tomto oboru profesionálem a hledáte stejně profesionální řešení? Pokud Vás zajímají aktuální trendy v affiliate marketingu a co se děje v MyLead, jste na ideálním místě. Přejeme příjemné čtení.

Jak vyplnit žádost o HideLink?

Olga.partyka 2021-05-13 0

Někteří vydavatelé MyLead již mají přístup k novému nástroji, kterým je HideLink, a co je důležitější, používají ho a všímají si prvních efektů. Chcete se k nim přidat? Jistě, žádný problém - vyplňte formulář se žádostí o přístup. Jak to udělat? Nebojte se - vše vysvětlíme.


Ještě nevíte, co je HideLink a proč byste se o něj měli zajímat? Přečtěte si náš blogový příspěvek, kde najdete odpovědi na tyto otázky.


hidelink1


JAK VYPLNIT ŽÁDOST?


hidelink1


Jak vidíte, žádost obsahuje pouze pět bodů, které podrobně popíšeme, abyste s vyplňováním neměli žádné problémy. Ve své žádosti musíte odpovědět na následující otázky:


Jak chcete propagovat affiliate programy pomocí HideLink?

Při odpovědi na tuto otázku vezměte v úvahu způsoby propagace affiliate programu, který jste si vybrali pro získání přístupu k nové funkci.


Kde chcete propagovat affiliate programy pomocí HideLink?


Zde nám poskytnete podrobné informace o místě propagace pomocí HideLink. Bude to Facebook, Instagram nebo Google? Nebo možná někde jinde? Je to velmi důležitá informace, protože systém HideLink je schopen podrobně analyzovat kontrolní systémy konkrétního portálu. Odpovězte tedy na tuto otázku pravdivě. 


Co dělat, pokud chcete propagovat daný program na několika místech? Zadejte všechny. Nezapomeňte, že po obdržení přístupu k HideLink budete muset vytvořit samostatný HideLink pro každé z těchto míst.


Uveďte odkaz na svůj landing page, kde by měl být umístěn HideLink?


Abyste mohli používat systém HideLink, musíte mít vlastní doménu a hosting. Právě tam vložíte kód vygenerovány při vytváření HideLinku, proto je důležité, abyste jej mohli upravit. Do tohoto pole uveďte odkaz na doménu, kam umístíte kód vygenerovány při vytváření HideLink.


Pokud máte více domén, můžete je zadat všechny. Pokud doménu nemáte, před vyplněním formuláře si ji prosím kupte. Bude to nutné k vytvoření HideLinks. Pamatujte, že doména, kterou uvedete, Vám musí umožnit přístup k kódu webových stránek. Proto to nemůže být web vytvořen na generátoru stránek.


Doporučujeme také nepoužívat bezplatný hosting ani subdomény, jako je např. cba.pl - takové domény nebudou s HideLink fungovat nejlépe. Jejich použití drasticky snižuje účinnost nástroje, takže pokud chcete získat přístup k HideLink, musíte to mít na paměti.


Jaký provoz bude během měsíce přesměrován na Váš web pomocí HideLink?


Zde musíte zadat očekávaný počet kliknutí na Váš odkaz. Odhadněte to na základě Vašich dosavadních úspěchů a vyberte jeden z rozsahů ze seznamu. Můžete si vybrat následující možností:


 • méně než 100 návštěv/měsíc
 • od 101 do 1 000 návštěv/měsíc
 • od 1 001 do 5 000 návštěv/měsíc
 • od 5 001 do 10 000 návštěv/měsíc
 • od 10 001 do 50 000 návštěv/měsíc
 • od 50 001 do 100 000 návštěv/měsíc
 • více než 100 000 návštěv za měsíc

Odhadněte měsíční výnosy z kampaně affiliate programu pomocí HideLink.


Z rozevíracího seznamu vyberte plánovaný zisk, který chcete generovat pomocí vybrané kampaně a nástroje HideLink. Nezapomeňte zvolit skutečné hodnoty, tj. ty, kterých můžete skutečně dosáhnout. Stejné jako v případě předchozí otázky odhadněte to na základě Vašich aktuálních příjmů z MyLead. Můžete si vybrat z následujících hodnot:


 • méně než 50$
 • 51 - 150$
 • 151 - 500$
 • 501 - 2 000$
 • 2 001 - 10 000$
 • více než 10 000$

Po vyplnění formuláře klikněte na tlačítko “Odeslat žádost”.

Gratulujeme! Váš formulář byl odeslán. Nyní vše, co musíte udělat, je čekat na jeho schválení. Žádosti se zpracovávají několikrát denně, ale pokud neobdržíte odpověď, buďte trpěliví. Náš tým Váši žádost určitě brzy schválí.

KDE NAJDU FORMULÁŘ?

Pokud jste sem přišli přímo prostřednictvím blogu MyLead nebo pomocí vyhledávače na Googlu, možná Vás zajímá, kde najdete formulář.


 1. Chcete-li vyplnit žádost, přejděte na panel vydavatele a v nabídce vlevo vyberte sekci “Kampaně” a poté “Seznam kampaní”.
 2. Ze schválených programů vyberte ten, pro který chcete vytvořit HideLink.
 3. Klikněte na modrou dlaždici s nápisem “HideLink”, která se nachází mezi ostatními konfiguracemi.


hidelink2


Po kliknutí se na Vaší obrazovce zobrazí formulář žádosti.


Pokud máte nějaké dotazy, nezapomeňte, že podpora MyLead je tu, aby Vám pomohla, kdykoliv to budete potřebovat. Chcete-li si promluvit s kterýmkoliv z členů našeho týmu, přejděte do sekce Kontakt a vyberte jednu z možností, která Vám vyhovuje.


Komentáře

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Tento příspěvek zatím nemá žádné komentáře. Buďte první, kdo to okomentuje.

Používáním MyLead souhlasíte s používáním cookies a s lepším sladěním obsahu s Vaším chováním. Přečtěte si o cookies . Přečtěte si o GDPR . ZAVŘÍT